Ultimile postări Culorile HTML Căutare Fotoșop Membrii forumului
Pagina 2 din 7«123467»
Scripturi și teme pentru ucoz » Scripturi şi şabloane » Şabloane » Cereri şabloane
Cereri şabloane
StapanulData: Joi, 2012-06-07, 8:42 PM | Mesaj # 1
Aici puteţi face cerere de traducere a unui şablon.
Exemplu de cerere:
* - Postaţi adresa către imaginea cu aspectul şablonului.
* - Postaţi sursa şablonului. Adică adresa saitului pe care aţi găsit şablonul/tema respectivă. Sursa.
* - Şi desigur adresa către arhiva cu şablonul. (OBLIGATORIU!)

Ţin să remarc că nu fac rip-uri (copierea de la zero a unui sait). Motivul principal e timpul. Eu o să vă ajut doar cu traducerea saitului, editarea imaginilor cu ajutorul fotoşopului (nu photoshop-ului), verificarea funcţionării prin instalarea pe un sait-poligon ş.a. chestiuni de acest gen. La fel, e posibil să vă refuz în caz că găsesc dificultăţi cu care nu mă voi putea descurca. Pricep puţin în toate aceste coduri, dar nici chiar profesionist nu sunt. După postarea cererii Dvs, eu vă anunţ dacă mă apuc de traducere, sau nu. La fel vă voi spune şi-n cât timp(aproximativ) va fi gata.

Un utilizator are dreptul la o cerere în două săptămâni.

MoctonData: Luni, 2012-08-06, 8:53 PM | Mesaj # 6
Salut, numele meu este Marco si as dori sa traduceti acest sablon daca se poate [cenzurat] as fi foarte recunoscator linkul de download se afla la acel link este primul daca am gresit cu ceva imi cer scuze.

Răspuns:

...și de unde să-ți descarc eu ție acel șablon? Adică eu trebuie să pierd juma' de zi pentru traducerea unei teme, dar vouă vă e lene să găsiți o minută pentru a citi cerințele care-s în MESAJUL 1. Crezi că nu am apăsat să descarc fișierul? Trebuie să fii înregistrat. N-am pe plan să-mi pierd timpul înregistrându-mă pe saiturile ocupanților (dacă înțelegi despre ce vb), deaceea ar fi bine să postezi o adresă directă către fișierul arhivat.

Adăugat (2012-08-06, 8:53 PM)
---------------------------------------------
uite un link catre arhiva http://www.multiupload.nl/367JTBDZ0N

Cerere îndeplinită. Extra-CS.

Mesajul a fost editat de către Mocton - Duminică, 2012-08-05, 8:25 PM

LiberData: Joi, 2012-08-09, 1:47 PM | Mesaj # 7
Salut. Nu stiti de unde pot face rost de sablonul instalat aici. Multumesc anticipat.

Răspuns:

Noroc. L-am căutat pe sursele mele și nu am dat de el. Am întrebat despre șablon și pe administratorul acelui sait, dar a zis că l-a copiat de la zero, de pe un sait rusesc, deși nu a reușit prea bine...

Cerere îndeplinită. Ambilight.

JuSt_MeData: Luni, 2012-08-13, 10:43 PM | Mesaj # 8
smile L`am gasit eu ... foarte usor. [cenzurat]. Si live demo [cenzurat]

Răspuns:

Nu e de mirare că l-ai găsit. Probabil la câte saituri ''ai răscolot'', căutând un șablon pe gustul tău, multe teme interesante ai găsit și văzut. E bine ca ți-ai adus aminte unde l-ai observat.

Adăugat (2012-08-13, 10:43 PM)
---------------------------------------------
Cam asa este :)) la cat am cautat o tema pe placul meu .. :))

Admin8815Data: Vineri, 2012-08-24, 9:35 AM | Mesaj # 9
Vreau si eu [cenzurat] sablon cat mai repede, daca e posibil? Imaginile le pot traduce si eu, dar textul nu-mi apare cum trebuie.
_______Răspuns_______

Acela nu-i șablon pentru ucoz, deci n-are rost să-l traduc.

MoctonData: Luni, 2012-09-10, 1:52 PM | Mesaj # 10
Imi puteti traduce acest sablon va rog frumos Refraction

Scripturi și teme pentru ucoz » Scripturi şi şabloane » Şabloane » Cereri şabloane
Pagina 2 din 7«123467»
Căutare: