Ultimile postări Culorile HTML Căutare Fotoșop Membrii forumului
Pagina 5 din 7«1234567»
Scripturi și teme pentru ucoz » Scripturi şi şabloane » Şabloane » Cereri şabloane
Cereri şabloane
StapanulData: Joi, 2012-06-07, 8:42 PM | Mesaj # 1
Aici puteţi face cerere de traducere a unui şablon.
Exemplu de cerere:
* - Postaţi adresa către imaginea cu aspectul şablonului.
* - Postaţi sursa şablonului. Adică adresa saitului pe care aţi găsit şablonul/tema respectivă. Sursa.
* - Şi desigur adresa către arhiva cu şablonul. (OBLIGATORIU!)

Ţin să remarc că nu fac rip-uri (copierea de la zero a unui sait). Motivul principal e timpul. Eu o să vă ajut doar cu traducerea saitului, editarea imaginilor cu ajutorul fotoşopului (nu photoshop-ului), verificarea funcţionării prin instalarea pe un sait-poligon ş.a. chestiuni de acest gen. La fel, e posibil să vă refuz în caz că găsesc dificultăţi cu care nu mă voi putea descurca. Pricep puţin în toate aceste coduri, dar nici chiar profesionist nu sunt. După postarea cererii Dvs, eu vă anunţ dacă mă apuc de traducere, sau nu. La fel vă voi spune şi-n cât timp(aproximativ) va fi gata.

Un utilizator are dreptul la o cerere în două săptămâni.

filmehdData: Vineri, 2012-10-26, 8:40 PM | Mesaj # 21
Quote (filmehd)
Buna. Cu copierea șabloanelor de la zero nu ne ocupăm (citește primul mesaj). Iar acel șablon nu l-am văzut să fie gratis, e cu plată peste tot

Am reusit sa fac tema aceea,am adaptat-o din dle in ucoz.
As dori sa stiu si eu parerea voastra despre cum a iesit,bineinteles daca se poate
LINK: Filme
Multumesc !

_______Răspuns_______

Bravo. A ieșit bine. Mai editezi vreo două chestii (cred că le știi care sunt) și te-ai descurcat de minune. Sunt și mai fericit că n-am lucrat eu în locul tău.

Mesajul a fost editat de către filmehd - Vineri, 2012-10-26, 8:41 PM

WhIt3Data: Sâmbătă, 2012-10-27, 3:06 PM | Mesaj # 22
Salut ma numesc Andrei imi poate traduce si mie cineva aceasta tema?:
Link pentru a vedea tema: [cenzurat]

Link pentru descarcarea arhivei: [cenzurat]

Va multumesc mult.
Sunteti cei mai tari ! ! !

_______Răspuns_______

Noroc. Șablonul este pe sait. Caută Industria jocurilor.

Sega29vlData: Marţi, 2012-10-30, 1:37 PM | Mesaj # 23
Vrea sa ami traduceti si mie aceasta tema cand aveti timp [cenzurat]. Multumesc.

_______Răspuns_______

În arhivă e alt șablon.

RendszerData: Miercuri, 2012-10-31, 5:52 PM | Mesaj # 24
Buna ziua!

As avea o mare rugaminte de la voi, vad ca faceti sabloane calumea si am zis ca fac si eu o incercare sa cer si eu un sablon de la voi.

http://blueice.ucoz.net

O alta varianta poate va ajuta la ceva.
http://hdonlinetv.org

- este sablonul care as dori eu pentru ucoz, cineva a reusit deja sa o instaleze pe ucoz si cine se pricepe cred ca nu e asa mare lucru.
- sablonul o mai puteti vedea original aici http://www.templatemo.com/preview/templatemo_301_blue_ice de aici se poate si descarca imaginiile pentru el si css.

SPECIFIC ca nu vreu rip este vorba de a traduce acel sablon pentru ucoz cum mai o facut cineva smile

Va multumesc

_______Răspuns_______

Răspuns trimis în MP

Mesajul a fost editat de către Karcsi - Miercuri, 2012-10-31, 5:53 PM

AdryanData: Luni, 2012-11-05, 11:10 PM | Mesaj # 25
Salut, ma numes Adryan si acum revin cu o noua cerere completa Aici e tema Cam cand e gata? Multumesc!

_______Răspuns_______

Este tradus șablonul. Caută Peninsula.

Scripturi și teme pentru ucoz » Scripturi şi şabloane » Şabloane » Cereri şabloane
Pagina 5 din 7«1234567»
Căutare: